نمایشگاه کراچی – پاکستان

نمایشگاه کراچی – پاکستان

نمایشگاه سنگ طبیعی سنگ مرمریت و اونیکس آسیا

نمایشگاه سنگ مرمریت، گرانیت، سنگ طبیعی نمایشگاه سنگ آسیا یکی از نمایشگاه های امیدوار کننده و ماندگار خواهد بود، بزرگترین رویداد بین المللی ویژه شرکت هایی که در بخش سنگ کار می کنند، که در مرکزنمایشگاه کراچی با همکاری آسیا، املاک آسیا و مبلمان آسیا برگزار می شود. هزاران توزیع کننده، پیمانکار، خرده فروشان، سازنده ها، معماران و طراحان با انرژی پویا از یک نمایشگاه بین المللی که دارای بهترین کاشی مرمریت گرانیتی جهان و سنگ طبیعی است، ملاقات می کنند.


Stonefair Asia یکی از رویدادهای صنعت سنگ آسیا است که به طور مداوم بهترین های بین المللی صنعت سنگ را با هم جمع می کند. برنامه های جامع آموزشی، اجتماع در طبقه نمایش، تالار گفتگو با کارشناسان صنعت و برجسته ترین سازمان ها - این رویداد همه چیز را دارا است Stonefair Asia. به جامعه تجاری بین المللی و پاکستان یک بستر راهبردی برای دسترسی به بازارهای پر جنب و جوش پاکستان، افغانستان، چینی، خاورمیانه و آسیای میانه ارائه می دهد. این رویداد با هدف تمرکز بر پتانسیل بی حد و حصر صنعت ساختمان و ساخت و ساز در پاکستان و نمایش آخرین پیشرفتهای فنی تجهیزات و تکنیک ها در زمینه های مرتبط، فرصتی برای غرفه داران خارج از کشور برای تعامل با کارآفرینان محلی برای سرمایه گذاری های مشترک، انتقال فناوری ها و انتصاب نمایندگان است.


نمایشگاه Stonefair آسیا چشم اندازهای بی نظیری در کسب و کار، یادگیری اساسی و شبکه اجتماعی بی نظیر را برای همه افراد در صنعت کاشی و سنگ ارائه می دهد. ویترین بزرگی که برترین روش های تولید و نوآوری در مقیاس ملی و بین المللی، پروژه های بین المللی را برجسته می کند، با ابتکارات بسیاری، ویژگی های خاص و ثروت سنگ مرمریت و پتانسیل مواد سنگی را در معماری و طراحی ترویج می کند. برای مدرن سازی بازارهای سنگ مرمریت، اونیکس و گرانیتی سرمایه گذاری کنید.


پاکستان از نظر ثروت معدنی از انواع سنگ مرمریت، اونیکس و گرانیت بسیار غنی است. دولت پاکستان با درک پتانسیل های صادراتی این کالا، یک شهر مرمریت را در 600 هکتار از اراضی هاب بلوچستان تحت نظارت اداره توسعه املاک صنعتی لاسبلا "LIEDA" تأسیس کرده است. بزرگترین گروه صنایع فرآوری سنگ مرمریت، گرانیت و اونیکس در منطقه صنعتی قسبا، کراچی واقع شده است.


دولت در حال توسعه شهرهای مرمریت اضافی در مجاورت معادن در ریزالپور - NWFP، اسلام آباد و لاهور در پنجاب، کراچی در سند، AJK، FATA و Fana است. دولت شرکت توسعه سنگ پاکستان "PASDEC" را تشکیل داده است، که در توسعه بخش سنگ نقش دارد. PASDEC چشم انداز خود را برای تبدیل ابعاد صنعت سنگ به یک بازیکن رقابتی در سطح جهانی می کند.

تماس با دبیرخانه STONE FAIR ASIA

دبیرخانه Stonefair آسیا:
8، انجمن کوکان، جاده دکتر اظهر حسین،
در نزدیکی پارک کوکان، خاموش: جاده شهید میلت،
کراچی-74000 پاکستان
Ph: (92-21) 111-222-444؛ 34536321؛ 38709970
fax: (92-21) 34385030؛ 34536330؛ 34860830
[email protected]
www.stonefairasia.com