5th Gallery - رویال آدرس سنگ چین

این مجموعه متعلق به گروه تجاری ایلیانگ است که یک ابر شرکت متشکل از بخش های مختلف تجاری است. هسته اصلی کسب و کار در این شرکت را معادن سنگ، کارخانجات سنگبری، املاک و مستغلات، و دپارتمان فرهنگ و هنر تشکیل می دهد. این شرکت دارای مقیاس بزرگی از پایگاه های تولید، فروش و ساخت و ساز در داخل چین است که از آن جمله می توان در شهرهای گوآنجو، شیامن، پکن، شانگهای، چینگدائو، یونفو، چنگدو، فوژو و چند شهر دیگر را نام برد، همچنین شرکت دارای پایگاه های در کشورهای روسیه، امارات و ترکیه می باشد.

این برند لوکس ادای احترام به سنگ، میراث زمین است. سروشی است از طبیعت، سمفونی متوازنی است از زمان، که 500 میلیون سال در انتظارش بودیم. کنکاشی است گسترده در دنیا شهر از رم تا پاریس، از لاس وگاس تا استکهلم، سپس دبی و توکیو. ترکیبی است از عناصر لوکس و مدرن با آوانگاردی پررنگ، فضایی است تزئین شده و شوری است ابدی در سرزمین ادراک.

نمایشگاه سنگ این مجموعه شامل گنجینه ای باشکوه و منحصر به فرد از بیش از 200 سنگ مهم 30 کشور دنیاست. موزه ی مجموعه ضیافتی است بصری و روحانی از سنگ که از فسیل های سنگی، از شهاب سنگ ها و سنگ های با قدمت چند میلیارد ساله شکل گرفته است که از سرتاسر دنیا گردآوری و خریداری شده اند.

صاحبان مجموعه با تعریف کاربری هایی ناب و با خلق لوکس ترین و خالص ترین چشم اندازهای ممکن، "لوییس ویتون" صنعت سنگ را شکل داده اند.